Justyna Ciupa
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Podróże - moja życiowa pasja...


Referencje

Potwierdzam wykonanie pracy związanej z pilotażem przez Panią Justynę Ciupa następujących grup turystycznych dla Biura Podróży Itaka w Poznaniu w sezonie letnim 2002: Węgry: Gyor – Budapeszt – Esztergom – Szentendre – Vyszehrad – Pannonhalma 17.07 – 21.07.2002; Węgry: Gyor – Budapeszt – Balaton – Wiedeń (grupa kolonijna) 22.07 – 31.07.2002; Czechy: Jedovnice – Morawski Kras – Praga – Brno (grupa kolonijna) 09.08 – 18.08.2002. Z powierzonych obowiązków Pani Justyna Ciupa wywiązała się bardzo dobrze. Wykazała się dużą znajomością zasad pilotażu oraz ogromna wiedzą krajoznawczą.

Biuro Podróży Itaka

Pani Justyna Ciupa w terminach: 16.06 – 21.06.2003, 13.08 – 18.08.2003, 03.09 – 07.09.2003 pilotowała w naszym biurze imprezy turystyczne w Bieszczady. W/w dała się poznać jako dobry pilot, posiada duży zasób wiedzy, jest dobrym organizatorem w trakcie imprezy, posiada umiejętność nawiązania bezpośredniego kontaktu z uczestnikami. Jest osobą wyjątkowo zorganizowaną, kulturalną co jest bardzo cenione przez turystów.

Biuro Podróży INTERTOUR, mgr Jan Nowak

Pani Justynie z podziękowaniami za wspaniałe przewodnictwo i opiekę nad grupą.

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Czarnkowie wraz z rodzinami, Bieszczady, 13 – 18.08.2003

Pani Justyna Ciupa współpracowała z Biurem Podróży Juventur – Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 32 przy obsłudze uczestników Międzynarodowego Kongresu Świadków Jehowy w terminie 06 – 11.08.2003 we Lwowie na Ukrainie. Pani Justyna podczas współpracy wykazała się zaangażowaniem i lojalnością wobec biura, opanowaniem, cierpliwością i uprzejmością przy współpracy z grupą. Ponadto bez problemów przewiozła grupę przez przejście graniczne w Medyce. Dbała również o czasowe dowożenie grupy na stadion. Cały wyjazd przeprowadziła zgodnie z programem. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Justyną i polecamy ją jako dobrze zorganizowanego pilota.

Biuro Podróży Juventur – Warszawa

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie składa serdeczne podziękowania Pani Justynie Ciupie za opiekę nad wycieczką zorganizowaną dla uczniów naszej szkoły. Dzięki Pani, podróż Szlakiem Piastowskim była przyjemną lekcją historii dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie

Prześwietnej Pani Przewodnik i Pilot, przepięknie prowadzącej pielgrzymkę poznańską, przewspaniale pokazującej panoramę południowych i północnych połaci przecudnego półwyspu. Pozostający w pełnym podziwie.

Pielgrzymi, Włochy, 19 – 28. 10. 2008

PBP ‘Orbis’ Poznań od wielu już lat współpracuje z Panią Justyną Ciupą przy obsłudze turystów przyjeżdżających do naszego miasta. Bardzo chętnie powierzamy Pani Justynie opiekę nad grupami turystycznymi a także gośćmi ważnych międzynarodowych konferencji naukowych (np. w roku 2009 XIII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego). Doświadczenie, wiedza i umiejętności jej przekazywania powodują, że nasi goście wyjeżdżają z Poznania pełni wrażeń. Często spotykamy się również z prośbami naszych kontrahentów aby turystów oprowadzała po Poznaniu i okolicy Pani Justyna Ciupa.

Polskie Biuro Podróży ORBIS, Centrum Turystyki Przyjazdowej, Biuro Kongresów

Pani Justyna Ciupa pracowała dla Biura Turystyki Szkolnej MABA jako pilot wycieczek szkolnych w latach 2005 – 2010. Pani Justyna wywiązuje się z powierzonych obowiązków wzorowo. Cechuje ją wysoka kultura osobista, zdolności organizacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Znakomicie sprawdza się w prowadzeniu grup szkolnych. Z pełnym przekonaniem mogę rekomendować panią Justyną Ciupę jako znakomitego pilota i przewodnika.

Biuro Turystyki Szkolnej MABA

Pani Justyna CIUPA wykonywała dla naszego biura pilotaż w następujących kierunkach: Austria, Chorwacja, Ukraina, Polska, Niemcy. Z powierzonych zadań wywiązała się bardzo dobrze. Miała w opinii turystów dobry kontakt z nimi i potrafiła załatwić wszystkie problemy, jakie napotkała w czasie swojej pracy jako pilot wycieczek. Ze strony biura też nie mamy do niej zastrzeżeń.

Właścicielka Biura Podróży ‘Travel & STYL’ Iwona ŁAŹNIAK – ROLAK

"Wycieczki były fantastyczne, goście zadowoleni, a my szczęśliwi. Dorzucę jeszcze to, że dzięki Pani pomocy poznaliśmy dwie przemiłe i kompetentne młode osoby, które potrafią pokazać nasze miasto tak, aby chciało się do niego wracać :) Niektórzy nasi goście zostali miło zaskoczeni tym co obejrzeli podczas wycieczki. I o to właśnie chodzi! Wczoraj do późnego wieczora słuchałyśmy pochwał na ich temat. Proszę koniecznie pani Justynie i Agnieszce to przekazać".

Pani Monika Gościniak CIM w Poznaniu Poznań, 02 - 03.09.2008

Pani Justyna Ciupa współpracuje z naszym biurem od roku 2009. Zatrudniana była jako pilot z usługą przewodnicką grup turystycznych do Berlina z Wyspą Tropikalną, Poczdamu, Drezna, Włoch, Pragi, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, na Litwę oraz w różne zakątki Polski. Z przyjemnością stwierdzamy, iż dała się poznać jako dobry organizator własnej pracy. Ze wszystkich swoich zleceń wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Pani Justyna Ciupa zawsze cieszy się wysokim uznaniem dla swojej wiedzy przewodnickiej i doświadczeniem w oprowadzaniu grup. Bez problemu potrafi „wyczuć” i dostosować się do wiedzy i oczekiwań grupy. Każdą z nich traktuje indywidualnie i spełnia jej oczekiwania. Wielu z naszych Klientów wielokrotnie prosi o to aby w trakcie wycieczek towarzyszyła im Pani Justyna Ciupa. Darzymy Panią Justynę Ciupę pełnym zaufaniem i wiemy, że każda praca, którą Jej powierzamy zostanie dopracowana, wykonana i dopilnowana osobiście. Do każdego wyjazdu przygotowuje się profesjonalnie.

Biuro Podróży Krysztofiak – Poznań

Pani Justyna Ciupa pilotowała w naszym biurze imprezy turystyczne do Berlina i na Wyspę Tropikalną w terminach: 09.10 – 10.10.2009, 15.01 – 16.01.2011, 01.04 – 04.04.2011. W/w okazała się genialnym pilotem z bogatym zasobem wiedzy. Największym atutem Pani Justyny jest empatia, inteligencja emocjonalna oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami. Wykazała się bardzo dobrą organizacją oraz wysoką kulturą osobistą.

Arin Travel, Warszawa

Dobry wieczór pani Justyno, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą, kompetentną, merytoryczną i bardzo profesjonalną obsługę. Dzięki Pani poznaliśmy Poznań i okolice. Pozdrawiamy z Bełchatowa.

Marianna i Jerzy Bykowscy, 14 – 15 września 2013

 

Wycieczki

  
  
  
  
  Copyright © 2007 - 2017 Justyna Ciupa
projekt i wykonanie: machowiak.eu

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information